درباره ما

همه ما برای رسیدن به اهداف خود بسیار تلاش می کنیم که یکی از این اهداف کسب نمره خوب در دوران تحصیلی و موفق شدن در آن رشته تحصیلی می باشد. در این راستا در دروان تحصیلی با تلاش های بی وقفه خود و صرف ساعت ها تلاش نتایجی را به همراه دارد که البته این نتایج با راهنمایی اساتید و تحقیقات پیشینیان (مانند جزوات، فایل ها، پایان نامه ها، مقالات، سمینارها و ...) می باشد که مسیر راه را برای ما هموار نموده تا بتوانیم سریع تر به نتایج لازم برسیم. حاصل این تلاش ها خود دستاوردهایی مانند تحقیقات دانشجویی، جزوه ها، ارائه های کلاسی، سمینارها، گزارشات آزمایشگاهی، ترجمه مقالات، ترجمه کتاب ها، سمینارها، نمونه سوالات درسی، خلاصه کتاب ها، پرسشنامه های مرتبط با کارهای تحقیقاتی، پایان نامه ها، مقالات، پاورپوینت های کلاسی و ... می گردد.

اما پس از کسب نمره نهایی و گذراندن دروس مربوطه، اغلب آنها در کتابخانه ها یا کامپیوترهای ما بلاء استفاده باقی می مانند که ما می توانیم آنها را به نحوه احسن تبدیل نماییم و در اختیار دیگران قرار دهیم تا آنها نیز از آن راهنمایی یابند. این کار علاوه برا اینکه برای دانشجویان و دانش آموختگان مفید می باشد گاهی اوقات مسیر راه را برای کسانی در صنعت نیز فعالیت می کنند و نیاز به دانش دارند را هموار می کند. این کار علاوه برا اینکه ارزش معنوی دارد می تواند ارزش مادی هم بهمراه داشته باشد هر چند که این ارزش مالی ممکن است برای شما حائز اهمیت نباشد.

امام صادق عليه‏السلام :

إنَّ لِكُلِّ شَيءٍ زَكاةً ، وزَكاةُ العِلمِ أن يُعَلِّمَهُ أهلَهُ .

هرچيزى‏ زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن به اهلش است.

سایت لندسان با دریافت تحقیقات دانشجویی، جزوه ها، ارائه های کلاسی، سمینارها، گزارشات آزمایشگاهی، ترجمه مقالات، ترجمه کتاب ها، سمینارها، نمونه سوالات درسی، خلاصه کتاب ها، پرسشنامه های مرتبط با کارهای تحقیقاتی، پایان نامه ها، مقالات، پاورپوینت های کلاسی و ... شما آنها را در سایت خود قرار داده و پس از فروش مبالغ دریافتی را با کسر کارمزد سایت برای شما واریز می نماید. شما می توانید فایل های خود را به آدرس های زیر ایمیل یا تلگرام نمایید.

همچنین درصورت هرگونه عدم رضایت از فایل خود می توانید اعلام نمایید تا فایل حذف گردد.

وبلاگ: http://foodkam.blog.ir/

ایمیل: IFSTA95@gmail.com

تلگرام: LandSun20@

اینستاگرام: Landsun.ir@

google-site-verification: googleb20ffd68de8913b7.html